Facebook - upozornění!

Naše stránky na Facebooku mají poměrně vysoký počet fanoušků. Ne všichni ale asi ví, že Facebook nezobrazuje všechny příspěvky od všech stránek, které jste označili, že se vám líbí. Facebook výsledky personalizuje a filtruje a každému uživateli nabídne jiný výsledek podle jeho preferencí, způsobu komunikace ze stránkou, předchozích hledávání a dalších kritérií.
Pokud chcete, aby se vám na Facebooku zobrazovaly všechny naše příspěvky, uvádíme pro vás tento jednoduchý návod. A současně samozřejmě rádi uvítáme na Facebooku i ty, kteří našimi fanoušky ještě nejsou, postup pro ně je stejný.


1. Vyhledáte si náš profil na facebooku nebo kliknete na příslušný odkaz:
DVL Brno reality najdete zde: https://www.facebook.com/realitybrno
Pronájem bytů Brno najdete zde: https://www.facebook.com/pronajem.bytu.brno


2. Kurzorem myši najedete na šipku vpravo na tlačítku To se mi líbí, tak aby se otevřela další nabídka viz obrázek:
3. Až se vám objeví se vám rozšířená nabídka, zakliknete Dostávat upozornění a tak dosáhnete toho, že nepřijdete o žádný příspěvek.


A pokud by vás pak v budoucnu naše příspěvky přestaly zajímat, stačí zrušit označení Dostávat upozornění, naším fanouškem můžete zůstat a přitom už nebudete dostávat z našich stánek upozornění nebo je samozřejmě i možno přestat být naším fanouškem, pokud vás obsah stránek přestane zajímat. Pokud přestanete být naším fanouškem z důvodu, že vám něco bude na stránkách něco vadit nebo chybět, budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.20.11.2014