O realitní kanceláři DVL Brno reality

operator

Realitní kancelář DVL Brno reality

Realitní kancelář DVL Brno reality (název dle obchodního rejstříku DVL, s.r.o.) byla založena v lednu 1995 za účelem provozování činnosti realitní kanceláře, která zprostředkovává prodej a pronájem realit. V současné době evidujeme více než 500 nabídek realit a nemovitostí k prodeji a k pronájmu a více než 15.000 poptávek klientů na různé reality. Tímto počtem nabídek a poptávek realit se řadíme mezi největší realitní kanceláře v Brně.

Dokážeme uspokojit požadavky jak klientů, kteří požadují třeba jen pronájem garáže, tak i klientů, kteří hledají ke koupi velký komerční objekt. Naše působnost je zaměřena zejména na okres Brno-město, Brno-venkov, Blansko a Vyškov. Naše nabídky realit inzerujeme v tisku prostřednictvím specializovaných realitních periodik, nabízejících reality a nemovitosti, na internetu reality a nemovitosti nabízíme jednak prostřednictvím nejnavštěvovanějších realitních serverů, které nabízí reality, i prostřednictvím těchto našich stránek.

Naše nabídka nemovitostí na internetu se několikrát denně aktualizuje, aby klienti měli možnost vybírat si z nejaktuálnější kompletní nabídky realit, a to jak na našich webových stránkách, tak i na již zmíněných realitních serverech. Naším největším přáním vždy bude, aby naši klienti od nás odcházeli spokojení, aby se k nám vraceli, a aby nás doporučovali svým známým.

Miloš Dvořáček, jednatel společnosti


Proč prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost přes realitní kancelář DVL Brno reality?

 • PROTOŽE PRO VŠECHNY NABÍZEJÍCÍ JSOU NAŠE SLUŽBY, SPOJENÉ S PRODEJEM NEBO PRONÁJMEM REALIT ZDARMA!
 • Navíc nabízejícím realit, kteří s námi uzavřou exkluzivní smlouvu na prodej reality zajistíme znalecký posudek prodávané reality zdarma (nebo přispějeme částkou 5.000,- Kč na převodní poplatek u družstevního bytu) v případě prodeje reality přes naši realitní kancelář!
 • Exkluzivní nabídky realit a nemovitostí budou aktivně nabízeny zájemcům z naší databáze, zájemcům o reality z databází jiných realitních kanceláří, inzerovány v tisku a na internetu pro Vás zdarma.
 • Na našich webových stránkách i realitních serverech budou tyto nabídky vystaveny včetně fotografií pro Vás zdarma.
 • Pro Vaši nemovitost vyhledáme optimálního klienta za nejvýhodnější cenu, hledáte-li nájemce nebo podnájemce, vyhledáme ho dle Vašich kritérií.
 • Zajistíme prohlídky nemovitosti dle Vašich možností, případně dle Vašich požadavků i zcela samostatně bez Vaší přítomnosti.
 • Je možné dohodnout se i na neexkluzivní smlouvě, kdy můžete Vaši nemovitost nabízet i přes jiné realitní kanceláře, i jinými způsoby.

Činnost realitní kanceláře DVL BRNO REALITY

 • DVL BRNO REALITY - jsme realitní kancelář se zaměřením na reality Brno město, reality Brno venkov, reality a nemovitosti Brno a okolí, reality Blansko, reality Vyškov, reality Svitavy, reality Břeclav, reality Hodonín, reality Znojmo, reality a nemovitosti Jihomoravský kraj a některé rekreační reality a nemovitosti Jižní Morava.
 • DVL BRNO REALITY - jsme brněnská realitní agentura, která zprostředkovává kompletní služby v oblasti realit a nemovitostí Jižní Moravy, zejména prodej realit, pronájem realit, nájem realit, podnájem realit, výkup realit a nemovitostí.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí prodej bytů v Brně a okolí, a to družstevní byty, nájemní byty, byty v osobním vlastnictví, prodej bytů všech velikostí - garsoniéry, byty 1+KK, byty 1+1, byty 2+KK, byty 2+1, byty 3+KK, byty 3+1, byty 4+KK a větší.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí pronájmy Brno a okolí - pronájem bytů, nájem bytů a podnájem bytů v Brně a okolí, a to pronájmy byty 1+KK, pronájmy byty 1+1, pronájmy byty 2+KK, pronájmy byty 2+1, pronájmy byty 3+KK, pronájmy byty 3+1, pronájmy byty 4+KK a větší, pronájmy a nájmy rodinné domy, pronájmy a nájmy garáží.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí prodej rodinné domy Brno a okolí, prodej rodinných domů Brno-město, rodinné domy Brno-venkov, rodinné domy Blansko, rodinné domy Břeclav, rodinné domy Hodonín, rodinné domy Vyškov, rodinné domy Znojmo a rodinné domy Jihomoravský kraj.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí pronájem - kanceláře Brno, kancelářské prostory Brno město, obchody Brno, obchodní prostory Brno, nebytové prostory Brno, výrobní prostory Brno, skladovací prostory Brno, sklady Brno.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí pozemky Brno, stavební parcely Brno, stavební pozemky Jižní Morava, pozemky Brno město, pozemky Brno venkov, pozemky Blansko, pozemky Břeclav, pozemky Hodonín, pozemky Vyškov a pozemky Znojmo.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí prodej rekreační objekty Brno, rekreační objekty Brno a okolí, chaty Brno, zahrady Brno, zahrady Brno a okolí, chalupy Brno okolí, chalupy Jižní Morava.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí prodej Brno a pronájmy Brno restaurace, bary a herny v Brně, hotely na Jižní Moravě, penziony Brno a okolí a Jižní Morava.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí více než 500 nemovitostí na prodej a pronájem.
 • DVL BRNO REALITY - má širokou databázi poptávek několika tisíc zájemců o nabídku realit a nemovitostí v Brně a okolí.
 • DVL BRNO REALITY - nabídka realit a nemovitostí, on-line databáze realit, několikrát denně aktualizovaná.
 • DVL BRNO REALITY - nabízí výkup realit a nemovitostí, zejména výkup bytů Brno a výkup rodinných domů a pozemků v Brno město a Brno venkov.